Ova deca RIZIKUJU ŽIVOT na Novom Beogradu: Trče preko raskrsnice, prilaze vozačima, majka gleda i ne reaguje
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Peca
Nista novo tako je od uvek. Ne sme covek da stane na semaforu pogotovu ako ima strane tablice.
YU1957
Ta praksa sa decom potiče odavno i sećam se iz moji mladih godina,niko i nikada to nije sprečio a Romi tj.njihovi roditelji ih terali da to rade.Rađali su puno dece i nisu mnogo ni obraćali pažnju na njih !
Ateista
Imaju ti roditelji puno dece pa i ako neko nastrada ima odakle,umesto da rade i da ih hrane oni ih teraju na ulicu da néšto isprse jer je to lakše nego raditi !