Pucaju gromovi nad Beogradom: Da li je ovo "pretnja" pred provalu oblaka?
≫
Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?
еххх
У Миријеву је био јак пљусак у 17:30!
Podelite komentar
Ljuba
Izgleda da ne zivimo u istoj drzavi,posto sunce sija,bas kako treba.Nigde oblaka,Novi Beograd.
Podelite komentar
Julino brdo
@Ljuba
Bio pljusak oko 15 h 10 minuta,i odmah izašlo sunce,a vrućinčina prži.
Podelite komentar