Muškarac prebio ženu kod Svrljiga, pa se uplašio da će u zatvor. Zgrabio je jak insekticid i ubio se
Mladen M. (65) iz svrljiškog sela Niševac umro je danas od trovanja insekticidom koji je juče popio nakon što je svoju dvadeset godina mlađu suprugu Violetu pretukao vilama i motkom. Sa njom je imao troje dece, dve kćerke i sina.
Kako saznajemo, žena je uspela da umakne svom napadaču i zatražila je zdravstvenu pomoć zbog, kako je ustanovljeno, lakih telesnih povreda. Međutim, njen muž, strahujući da će odgovarati zbog nasilja u porodici, odlučio je da sebi prekrati život.
On je popio veoma jak insekticid „Monosan“ usled čega je odmah pao u komu. Prebačen je na lečenje u niški Klinički centar, ali je dan nakon prijema podlegao povredama - kažu naši sagovornici iz istrage.
Motiv tragičnog obračuna za sada se ne zna, ali se pretpostavlja da je porodičnoj drami kumovala i razlika u godinama između supružnika.
VIDEO: Pojavio se otrovni nakit koji može izazvati razne bolesti pa čak i rak!
(D.K)
Video: Kako vrućine utiču na srce, šta se dešava kada zagrejani pipijete ledenu vodu, objašnjava kardiolog
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
primitivac
Pretukao je vilama i motkom! Pa trebao si ranije to da popijes!!! Sta je ljudi sa vama, pa nisu vam zene robinje!!!
Podelite komentar
lemi
i ovo je srbija u nekoliko dana dva slucaja kad suprug pokusa ubistvo supruge pa ubije sebe
Podelite komentar
xxx
Iz robstva ikad iz groba nikad
Podelite komentar