• 6
 ≫ 

Ogavni pronalazak carine: Beograđani stigli iz Turske, u kaseti i džepovima skrivali ljudsku kosu

 ≫ 

Mislili su niko neće videti da su im džepovi puni dlaka

  • 6
ljudska kosa na Gradini

Foto: Uprava carina

Carinici su u saradnji sa policijom na ulaznoj strani prelaza Gradina danas sprečili pokušaj krijumčarenja gotovo pet kilograma ljudske kose.

Ovaj neobičan pokušaj krijumčarenja otkriven je oko 10 časova kada je na red za redovnu kontrolu na ulazu u zemlju pristigao ''folksvagen ap'' beogradskih registarskih oznaka kojim je putovao 39-godišnji Beograđanin u društvu saputnice.

Na pitanje carinika da li imaju nešto da prijave za carinsku kontrolu, odgovorili su da putuju iz Turske i da nemaju ništa da prijave.

ljudska kosa na Gradini

Izgleda ko repić ponija, ali ipak je to ljudska kosa; Foto: Uprava carina

Carinici su ipak odlučili detaljno da pregledaju automobil, pa su ubrzo u kaseti ispred suvozačkog sedišta zatekli velike pramenove prirodne ljudske kose.

Daljim pregledom otkriveno je da je kosa bila skrivena i u prtljag, u torbicu koja se nalazila na zadnjem sedištu, ali i u saputnicinom džepu jakne.

Nakon što je sva kosa otkrivena, preciznim merenjem je utvrđeno da se radi o 4.600 grama teškim pramenovima.

(Telegraf.rs)

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Kiza

    19. decembar 2019 | 16:36

    A sta je ogavno? Uvek su se pravile perike a i pravice se

    18
    1

    Podelite komentar

  • Marijuana Kolarevic

    19. decembar 2019 | 16:28

    A sta ju te nelegalno ja nerazumem za svoju paru su uzeli kosu

    18
    2

    Podelite komentar

  • Daki

    19. decembar 2019 | 23:57

    Čime se ovi hvale,ništa ne razumem

    10
    5

    Podelite komentar

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA