
Klinički centar u Nišu očekuje dolazak 20 do 30 rudara iz Sokobanje: Već zbrinuli dvojicu
Danas se dogodila strašna ekplozija u rudniku "Soko" u Sokobanji. Izvučeno je oko 65 rudara, a 8 je stradalo. Još 20 osoba je povređeno.
Dvoje je, kako saznajemo, u Univerzitetskom kliničkom centru u Nišu.
Kako je za Telegraf.rs rečeno u zdravstvenoj ustanovi zbrinuta dvojica rudara, oba sa povredama grudnog koša.
- Najavljen je dolazak 20 do 30 pacijenata. Za sada su stigla dva. Obojica imaju povredu grudnog koša, i prolaze dijagnostiku - kažu za Telegraf.rs u ovoj zdravstvenoj ustanovi.
Dodaju da Univerzitetski klinički centar ima kapacitet da prihvati sve povređene i da im ukažu svu neophodnu pomoć. Lekari svih specijalnosti su u u pripravnosti u Urgentnom centru.
Video: Strašna tragedija u rudniku Soko: Poginulo 8 rudara, mnogo je povređenih
(Telegraf.rs)
Video: Stević: Za četiri dana 849 vozača isključeno iz saobraćaja zbog upotrebe alkohola
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
ajs
Vozite ih za Beograd! Pobice ih ovi doktori u Nišu aman!!!
Podelite komentar