Dve godine od stravičnog masakra kod Mladenovca: Blažić osuđen na 20 godina, Srbiju zavio u crno zauvek
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Nenad
Za ovakvo delo je smrtna kazna u USA, zbog lošeg sudstva kod nas u Srbiji seta ulicom više ludaka nego normalnih.
Ja
Prvo smrtna kazna je bila jedino ispravna jer će monstrum izaći iz zatvora sa 40-tak godina sigurno ne bolji nego pre ovog užasno zlocina koji je pocinio. Familijama kojima je zločinac oduzeo najmilije nijedna kazna ih ne može vratiti. Njima ostaje do kraja njihovig zivota da žive sa tom uzasnom tugom ida se svaki tag pitaju zasto se je takav uzas desio.Boze daj im snage a za monstruma ima u zatvoru PRAVEDNIKA.
vlada
Sta drugo ocekivati u propaloj drzavi gde ne postoji pravosudje.. Tuga