Migranti pucali na srpske policajce: Napravili ilegalni kamp, pripadnici MUP likvidirali jednog!

E. H.
E. H.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Uprave granične policije vršili su pojačanu kontrolu kretanja migranta, na području između Šida i granice sa Republikom Hrvatskom.

U navedenoj akciji pretragom terena pronađen je improvizovani kamp u kome borave iregularni migranti. Tokom preduzimanja mera i radnji, iregularni migranti su pucali na policiju iz vatrenog oružja. Jedan ilegalni migrant je smrtno stradao, dok su četiri lica zadržana na licu mesta, a nekoliko lica je pobeglo i za njima se traga.

U toku je uviđaj, a na terenu su pripadnici PU Sremska Mitrovica i nadležni tužilac Višeg javnog tužilaštva koji rukovodi uviđajem i utvrđuju se sve okolnosti ovog događaja.

(Telegraf.rs)

Video: Upali u kuću pod punom opremom i uhapsili ga u vešu na spavanju: Ovako je pao osmunjičeni za ubistvo

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA