U kolima prevozili čak 36 migranata! Dvojica muškaraca uhapšena kod Pirota

E. H.
E. H.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

U dve odvojene akcije pripadnika MUP-a u Pirotu i granične policije prema Bugarskoj, uhapšene su dve osobe osumnjičene za krijumčarenje ljudi!

Kako je potvrđeno iz Ministarstva unutrašnjih poslova, uhapšeni su T.N. (39) iz Kragujevca i S.V. (34) iz Aleksinca zbog sumnje da su izvršili krivično delo nedozvoljen prelaz državne granice i krijumčarenje ljudi.

Prva akcija sprovedena je kod Pirota, gde je policija zaustavila vozilo marke "reno" kojim je upravljao T.N. Tom prilikom u automobilu je pronađeno čak 27 iregularnih migranata.

Samo nekoliko sati kasnije, u blizini istog grada, uhvaćen je i S.V. dok je vozio "daevu2 u kojem se nalazilo još 9 migranata bez papira.

T.N. je zadržan do 48 sati i uz krivičnu prijavu će biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Pirotu. S.V. je takođe uz krivičnu prijavu sproveden pred nadležno tužilaštvo.

Video: Ovako su Ivan Delić i Aleksandar Keković deportovani iz Dubaija u Crnu Goru

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA