Saznajemo: Policija jurila ukraden auto, lopov izazvao nesreću, pa je uhapšen - detalji udesa u Takovskoj

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Do teške nezgode na uglu ulica Takovsdska i 27. marta, u kojoj su se sudarila dva automobila, došlo je nakon krađe vozila koje je učestvovalo u nezgodi!

Kako saznajemo automobil je ukraden u Borči, nakon čega je krenula policijska potera.

Uprkos tome što se desila nesreća i bilo je povređenih, osumnjičeni za krađu dao se u beg peške, nakon čega je odmah uhapšen.

Na licu mesta je nakon nezgode ostao haos - razlupani automobili, gomila razbacanih stvari iz njih i velika gužva, a pristiglo je tridesetak pripadnika policije.

Prema rečima očevidaca, potera je uključivala najmanje deset policijskih vozila koja su pratila sumnjivi automobil kroz više gradskih ulica.

Nesreća se dogodila pošto je u jednom trenutku, vozilu u bekstvu pukla je guma, usled čega je vozač izgubio kontrolu i snažno udario u banderu. Od siline udara, automobil se udario u druge automobile i prevrnuo se.

(Telegraf.rs)

Video: Vatra zahvatila objekat u kome se nalazi "Maksi": Veliki požar u Mirijevu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Miki

    13. jul 2025 | 15:01

    Ovoliki haos zbog šklopocije od 500 eura koja sad moze samo na otpad.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA