Saslušan Aleksa iz Mionice koji se sumnjiči da je mačetom isekao policajca Milana: Ovo je njegova odbrana
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
ZOR-AN
Tipovan pogrešan policajac, kad je shvatio da to nije taj rasplakao se, nema para, a robija čeka. Sudija treba da uvaži to što je pogrešio i što je plakao i da ga pusti na slobodu. Znači kaje se što nije iskasapio pravog.
Jbg
Sad sudija neka pogreši i 40g robije
Vladan
Šta se zapravo desilo...Policajac izašao da prošeta da se radhladi, naišao na manijaka koji šeta agresivno "mače" i on ga napade "mačetom" iz čiste obesti. A možda je i narko/zelenaški posao pošao po zlu, ne znam, kao i obično "utvrdiće" istraga.