Besnim BMW-om divljao po Prijepolju drogiran kokainom, pa nalateo na policiju: Dva vozača zadržana u policiji

J. P.
J. P.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Pripadnici Saobraćajne policije u Prijepolju isključili su iz saobraćaja dva vozača koji su upravljali vozilima pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, potvrđeno je agenciji RINA u Policijskoj upravi Prijepolje.

Tokom redovne kontrole, iz saobraćaja su isključeni tridesetogodišnji vozač automobila marke „folksvagen” i tridesetdvogodišnji vozač „bmv”-a. Testiranjem je utvrđeno da je mlađi vozač upravljao vozilom pod dejstvom amfetamina, dok je drugi bio pozitivan na kokain.

„Njima je određeno zadržavanje i protiv njih će biti podnete odgovarajuće prekršajne prijave,” kazali su za RINU u priijepoljskoj policiji.

Obojica vozača su zadržana i očekuje ih pokretanje prekršajnog postupka zbog vožnje pod uticajem opojnih droga, što predstavlja ozbiljan prekršaj u saobraćaju.

(Telegraf.rs, RINA)

Video: Zapaljen kafic na Vračaru

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Duka Srbin Tenja

    3. decembar 2025 | 09:39

    Kao i onaj ubica iz NS. BMW, Droga, brzina, ubistvo.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA