Četiri udesa tokom noći u Beogradu! Povređeno sedam osoba, četiri teško
Protekle noći u Beogradu su se dogodile četiri saobraćajne nezgode, u kojima je povređeno ukupno sedam osoba, od kojih su tri zadobile teške telesne povrede.
Kako je Tanjugu rečeno u Hitnoj pomoći, u 21.15 časova dogodila se saobraćajna nezgoda u Ulici Vojislava Ilića, kod supermarketa Vero, i u njoj je 35-godišnja žena zadobila teške traumatske povrede, nakon čega je kolima Hitne pomoći prevezena u Urgentni centar.
U Partizanskoj ulici u Ugrinovcima dogodila se nezgoda u kojoj su teže povređena tri učesnika i na lice mesta su poslate tri ekipe Hitne pomoći.
Muškarac starosti 40 godina zadobio je povrede opasne po život i on je prevezen u Urgentni centar na reanimaciju.
U istoj nezgodi teže je povređen 35-godišnji muškarac, koji je prevezen u Zemunsku bolnicu, a lakše povrede zadobila je ženska osoba, koja je takođe prevezena u Zemunsku bolnicu.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Pogledajte snimak pljačke kladionice na Karaburmi
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.