Uhapšena DEČIJA BANDA: Radnicu apoteke večeras tukli klompom po glavi, evo šta se dogodilo u Ruzveltovoj
≫
Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?
Dragan
Skinuti im pantalone,25 puta tankim prutem po guzici,i ne,ovo nije izivljavanje nego vaspitanje,a ne uvoditi bolesne EU standarde,zato imaju ..... generacije dece i nastranih likova u bilo kom obliku.
Podelite komentar
VladimirR
Suditi i kažnjavati za delo. Bez obzira na uzrast, rasu, pol i ostala obeležja. Ovako ispada kao kad poslanici imaju imunitet pa svašta mogu da rade nekažnjeno.
Podelite komentar
RSK
Odgovornost je na roditeljima.
Podelite komentar
Tatjana Deutschland
Srbija dotakla dno..... Totalna anarhija. Raspalo se društvo, raspadaju se porodice, nemoral, blud, divljaštvo, opšti haos..... Znam sada ćete vi pametnjakovići reći :"A kod tebe je u Nemačkoj bolje". Možda nije bolje ali je svakako sigurnije. Nemci bi ove propalitete uhvatili već posle prve pljačke a ne da čekaju da se opljačka 100 apoteka.
Podelite komentar
Peca
Fin neki Svet.
Podelite komentar
Prof. NS
Ako se uskoro ne spusti uzrasna granica krivicne odgovornosti, bezite cim vidite dete 12-14 godina na ulici.
Podelite komentar
Zijad žigić
Manjina....
Podelite komentar
Miloš
Pod hitno menjati zakon. Treba deca od 10 godina pa naviše da krivično odgovaraju.
Podelite komentar
Miloš
Institucije čekale da deca pljačkaju 100 apoteka pa da tek onda reaguju? Tuga.
Podelite komentar
!Лицемерка
Сутра купујем бибер спреј!
Podelite komentar
Zoran
@!Лицемерка
U redu je NATO botu.
Podelite komentar
Stefanija
@!Лицемерка
i ja isto
Podelite komentar
Nele
A roditelji nemaju pojma. Prekrsajna prijava i već večeras su u "novoj akciji ".
Podelite komentar
M
Ne lici bas da ima 12-13 godina!
Podelite komentar
N
@M
Da li si procitao/la sta pise ispod videa koji si gledao/la?
Podelite komentar
Pothitno
uvoditi najstrožiju diktaturu.Sve je izmaklo kontroli.Haos u mentalitetu.
Podelite komentar