Četiri godine od smrti Mateja Periša za kojim je mesecima tragala cela Srbija: Njegov otac napisao samo ovo
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
nenad
Ne daj boze nikome sto je ova porodica dozivela!Tuga!
Ag
Svakodnevno nam ginu deca, mladi ljudi, 80% njih ostaje nezabelezeno s vase strane. Njihove roditelje niko, nista ne pita a o ovom slucaju vec 4g.citamo iznova i iznova. Juce sahranismo mladog komsiju, 33g.poginuo na radnom mestu pod jako cudnim okolnostima, vi o tome nista..pa, u cemu je vas problem?! Bitniji su stranci od nasih ljudi ili sta?