KOŠMAR U MLADENOVCU: Dok je grad spavao, piroman uništio porodični auto! Snimak otkrio jeziv plan
U ulici Milana Rakića u Mladenovcu, juče u ranim jutarnjim časovima, došlo je do namernog paljenja automobila marke „folksvagen pasat“, koji je u požaru potpuno uništen.
Napadač snimljen kamerom
Incident se dogodio oko 4 sata, a ceo događaj zabeležile su kamere video-nadzora. Na snimku se vidi mlađa osoba, obučena u crno, kako prilazi parkiranom vozilu sa plastičnim balonom u rukama. Napadač je automobil polio tečnošću, zapalio ga, a potom pobegao trčeći ka donjem delu ulice.
Šteta na dva automobila
Vozilo koje je bilo primarna meta, u vlasništvu četrdesetdevetogodišnjeg V. R., izgorelo je do neprepoznatljivosti. Zbog neposredne blizine i velike toplote koju je plamen emitovao, oštećen je još jedan automobil istog modela, parkiran u blizini.
Istraga u toku
Vatrogasna jedinica iz Mladenovca brzo je izašla na teren i lokalizovala požar, sprečivši njegovo dalje širenje. Policija je tokom uviđaja na licu mesta pronašla plastični balon koji je korišćen za potpalu, a koji će biti deo dokaznog materijala.
Nadležni organi intenzivno rade na identifikaciji osobe sa snimka i utvrđivanju svih okolnosti ovog incidenta.
(Telegraf.rs)
Video: Članovi Beogradske filharmonije traže povlačenje Bojana Suđića i konkurs za direktora
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.