Ovo je muškarac koji je brutalno likvidiran u Kragujevcu pred ženom i decom
U Kragujevcu, u naselju Erdeč, danas je došlo do ubistva koje je uznemirilo javnost. Prema prvim informacijama, N. K. (35) ubijen je iz vatrenog oružja dok se nalazio u svom automobilu.
Kako nezvanično saznajemo, u vozilu su se u tom trenutku nalazili njegova supruga i dvoje dece.
Postoje indicije da je u pitanju sačekuša. Prema dosadašnjim saznanjima, napadač je navodno bio na kvadu. Sumnja se da je NN lice prišlo parkiranom automobilu i ispalilo više hitaca ka N. K., koji je podlegao povredama na licu mesta.
Policija je odmah izašla na lice mesta i u toku je uviđaj, dok se za napadačem intenzivno traga. Motiv i sve okolnosti zločina biće utvrđeni nakon sprovedene istrage.
(Telegraf.rs/U centar)
Video: Ovacije za obnovljenu Verdijevu operu "Don Karlos" u Narodnom pozorištu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ateista
Nešto je kriv i džabe nije,ja doživeh 70 g.i niko me ne ubi !
Podelite komentar
аха
Не видимо га?!?
Podelite komentar
аха
Аха- тај значи? Мслм
Podelite komentar