JEZIVE SCENE U OBRENOVCU! BMW pokosio tinejdžera (17) na motoru: Lekari mu se BORE ZA ŽIVOT
U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć u Obrenovcu, teško je povređen sedamnaestogodišnji mladić N. B. koji je upravljao motociklom.
Na njega je naleteo automobil marke BMW, a prema poslednjim informacijama, stanje mladića je kritično.
Do udesa je došlo u večernjim satima kada su se, pod još uvek nerazjašnjenim okolnostima, sudarili automobil kojim je upravljao Nenad S. (52) i motocikl na kojem je bio maloletni N. B. (17).
Borba za život u Urgentnom centru
Silina udarca bila je tolika da je mladi motociklista zadobio ekstremno teške telesne povrede. On je kolima Hitne pomoći hitno transportovan u Urgentni centar u Beogradu, gde su ga lekari odmah uveli u operacionu salu.
"Pacijent je primljen sa povredama opasnim po život. Lekari se od sinoć bore za njegov oporavak, a stanje se neprestano prati", navodi izvor blizak istrazi.
Istraga OJT u Obrenovcu
Policija je na licu mesta obavila detaljan uviđaj koji je trajao satima, zbog čega je saobraćaj u ovom delu grada bio privremeno obustavljen.
Očekuje se da će toksikološki nalazi i veštačenje vozila pružiti više odgovora o uzroku ove tragedije koja je potresla Obrenovčane.
(Telegraf.rs)
Video: Opera “Široje, kralj Persije” premijerno izvedena u Madlenianumu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Los vam je izvor
Nesreća se desila u Stublinama, 10km od Obrenovca.Bmw je obilazio kolonu vozila i naleteo na motor koji je regularno skretao ulevo. Ovo nije prvi put da se to dešava na toj deonici , i pre nekoliko godina se desila ista situacija , samo se nadam da ce ovog puta vozac motora hvala bogu preziveti...
Podelite komentar
Verka
Doslo prolece,poludeo narod !
Podelite komentar
Miki
BMW, sve receno.
Podelite komentar