BRUTALNA SAČEKUŠA U ČAČKU: Šestorica motkama tukla mladića, jeziv snimak kruži mrežama! (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

J. P.
J. P.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 9

Društvenim mrežama počeo je da se širi uznemirujući snimak brutalnog nasilja koji je, prema nezvaničnim informacijama, zabeležen na ulicama Čačka.

Na snimku se vidi trenutak u kojem grupa maskiranih napadača brutalno prebija jednog tinejdžera.

Sačekuša i zversko prebijanje

Incident je počeo kada su dvojica mladića prišla tinejdžeru i započela razgovor s njim. Međutim, situacija je brzo eskalirala kada su se  pojavila još četvorica napadača, koji su ga potpuno opkolili.

Kako se vidi na snimku, dvojica napadača bila su naoružana drvenim motkama. Žrtva je pokušala da pobegne, ali su ga nasilnici brzo sustigli i oborili na pločnik. Dok je tinejdžer ležao na zemlji, četvorica mladića su ga besomučno udarala motkama i šutirala po celom telu.

Napadači u bekstvu

U jednom trenutku, uprkos teškim povredama, napadnuti mladić je uspeo da pruži otpor i pokuša da se otrgne, nakon čega se grupa nasilnika razbežala u nepoznatom pravcu. Ono što dodatno zabrinjava jeste činjenica da su svi napadači nosili kapuljače kako bi sakrili identitet, što ukazuje na to da je napad bio planiran.

Za sada nema zvaničnih informacija o stepenu povreda povređenog mladića, kao ni o tome da li je policija identifikovala učesnike ovog incidenta koji je uznemirio građane Čačka i širu javnost.

(Telegraf.rs)

Video: Pogledajte kako je ispred Hrama Svetog Save

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Aki

    20. mart 2026 | 10:16

    Doživotna za sve,sa teškim fizičkim radom...pošto su puni snage!

  • Sudija Dred

    20. mart 2026 | 10:09

    Poznaje napadace, lako ce se utvrditi ko su,, junaci"!

  • Ivan

    20. mart 2026 | 10:22

    Jeste mangupi...svaka cast za momka koji je uspeo da pobegne mangupima...da ima drzave pa ih osudite po 3-4 godine

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA