Mladi izadju na ulicu ili puste tv i vide maskirane ljude sa motkama koje policija stiti,centar Beograda je godinu dana bio blokiran kako bi neko pokazao da moze sta pozeli da uradi.Pa se onda cudimo sto vlada bezakonje i ogromna agresivnost kod mladih.Sve je pogresna politika kriva i plasim se da ce za koju godinu biti rizicno pojedinim krajevima grada slobodno setati posle dvanaest.
Moj sin je dobio godinu dana i oslužio samo zato što ga je bivša devojka prijavila po zakonu proganjanja.Nije bilo fizičkog nasilja sem poziva i poruka.Poslat je u psihijatrisku bolnicu u Bg.gde je utvrdjeno da nema znakova niti potrebe za lečenjem,imao je rigorozne lekare i preglede.Eto kakvo nam je sudstvo.Kome da se žalimo..
Je sve mazanje očiju običnih građana. Sve neke pretpostavke, a istina ko zna gde je i šta je. Samo ne valja što svaku noć strada mlada osoba imeđu 19-30 god. A ima i jedna stranka kojoj to i odgovara. Rezmislite dobro.
Nemam društvene mreže, nikada ih nisam otvorio, ali kad vidim u medijima ovakve objave naslućujem o kakvim se osobama radi. Jedan profil ljudi koji imaju skomno obrazovanje a vole da citiraju mudre misli iza kojih ne mogu da stoje... Sad je kasno za sve, bog dušu da ti prosti. Ako bude sudio neko od 10% poštenih sudija može biti i ovozemaljske pravde, ali sva je prilika da će ubice šetati prvo nekoliko godina na slobodi, pa će sudjenje trajati nekoliko godina, pa će ići na apelaciju, pa će tu biti prepolovljena kazna, i na kraju će zbog 'dobrog vladanja' biti uslovni otpust posle 3 godine... To je Srbija, a biće i gore... Saučešće porodici.
Kako nisi otvorio i pisao ,tekst ti je tu i sve nam je jasno šta u glavi imaš.Nije to samo Srbija,to je tako na celoj zemaljskoj kugli,nemaš društvene mreže a čiji ovaj komentar pod imenom Zocky.
Zašto Srbija,kad je ovako u celom svetu.Odeš čuješ i vidiš.Ali takvi će uvek i kad odu negde,opet će reći ovo je Srbija pa burazeru,ne nije Srbija nego si to ti.
Vreme je za reset zakona, dzaba mi komentarisemo ovde, mi dajemo komentar, zabavljamo redakciju, nista drugo, ali u opasnom smo sosu kao društvo, bojim se kad budu videli stvarnu situaciju oni koji treba da je vide bice prekasno..!
Osveta nikada nije ni zakonski uvedena, pa samim tim nije ni ukinuta. Osveta je uvek tu i čeka. Naročito u zemlji gde se očevi braća, prijatelji ubijenih ili obogaljenih osećaju poniženim posle sudskih odluka. Posebno, kada vide ubice koji sede po restoranima i kafićima uživajući u slobodi.
ivan
Mladi izadju na ulicu ili puste tv i vide maskirane ljude sa motkama koje policija stiti,centar Beograda je godinu dana bio blokiran kako bi neko pokazao da moze sta pozeli da uradi.Pa se onda cudimo sto vlada bezakonje i ogromna agresivnost kod mladih.Sve je pogresna politika kriva i plasim se da ce za koju godinu biti rizicno pojedinim krajevima grada slobodno setati posle dvanaest.
Podelite komentar
Tamara
Moj sin je dobio godinu dana i oslužio samo zato što ga je bivša devojka prijavila po zakonu proganjanja.Nije bilo fizičkog nasilja sem poziva i poruka.Poslat je u psihijatrisku bolnicu u Bg.gde je utvrdjeno da nema znakova niti potrebe za lečenjem,imao je rigorozne lekare i preglede.Eto kakvo nam je sudstvo.Kome da se žalimo..
Podelite komentar
Orhan
Tine i tone zelenog čaja je na ulicama izgleda, a naplata slaba.
Podelite komentar
Ovo
Je sve mazanje očiju običnih građana. Sve neke pretpostavke, a istina ko zna gde je i šta je. Samo ne valja što svaku noć strada mlada osoba imeđu 19-30 god. A ima i jedna stranka kojoj to i odgovara. Rezmislite dobro.
Podelite komentar
Zocky
Nemam društvene mreže, nikada ih nisam otvorio, ali kad vidim u medijima ovakve objave naslućujem o kakvim se osobama radi. Jedan profil ljudi koji imaju skomno obrazovanje a vole da citiraju mudre misli iza kojih ne mogu da stoje... Sad je kasno za sve, bog dušu da ti prosti. Ako bude sudio neko od 10% poštenih sudija može biti i ovozemaljske pravde, ali sva je prilika da će ubice šetati prvo nekoliko godina na slobodi, pa će sudjenje trajati nekoliko godina, pa će ići na apelaciju, pa će tu biti prepolovljena kazna, i na kraju će zbog 'dobrog vladanja' biti uslovni otpust posle 3 godine... To je Srbija, a biće i gore... Saučešće porodici.
Podelite komentar
AG CH
@Zocky
Kako nisi otvorio i pisao ,tekst ti je tu i sve nam je jasno šta u glavi imaš.Nije to samo Srbija,to je tako na celoj zemaljskoj kugli,nemaš društvene mreže a čiji ovaj komentar pod imenom Zocky.
Podelite komentar
Mihailo
@Zocky
Zašto Srbija,kad je ovako u celom svetu.Odeš čuješ i vidiš.Ali takvi će uvek i kad odu negde,opet će reći ovo je Srbija pa burazeru,ne nije Srbija nego si to ti.
Podelite komentar
Kranp
Vreme je za reset zakona, dzaba mi komentarisemo ovde, mi dajemo komentar, zabavljamo redakciju, nista drugo, ali u opasnom smo sosu kao društvo, bojim se kad budu videli stvarnu situaciju oni koji treba da je vide bice prekasno..!
Podelite komentar
Slavisa
Samo zakonom donijet da upotreba noza bude 10 godina bez sudjenja. Pa ti onda bodi sine.
Podelite komentar
Yes
@Slavisa
Osveta je ukinuta a ti sakrij malo tu tvoju primitivnost.
Podelite komentar
Večna vutra
@Slavisa
Osveta nikada nije ni zakonski uvedena, pa samim tim nije ni ukinuta. Osveta je uvek tu i čeka. Naročito u zemlji gde se očevi braća, prijatelji ubijenih ili obogaljenih osećaju poniženim posle sudskih odluka. Posebno, kada vide ubice koji sede po restoranima i kafićima uživajući u slobodi.
Podelite komentar