U toku potraga za telom Aleksandra Nešovića kod Jarkovačkog jezera

S. Ž.
S. Ž.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Srboljub
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Dr

    17. maj 2026 | 15:23

    Ko je uopšte taj lik da se toliko piše o njemu?

  • Srboljub

    17. maj 2026 | 14:23

    To je zmijarnik i u njega moze samo Vladica i niko drugi. E takav " Vladica" za policiju jos nije rodjen,potpisujem !

  • ivan

    17. maj 2026 | 14:16

    Sona kiselina vec vidjena kod klana iz Ritopeka.Koliko dugo je znacka zloupotrebljavana u ovoj zemlji tako da je nije cudo sto imamo ubistva koja nisu razjasnjena.Mada je ovo posledica ponasanja policije prema osobama koje pokrivaju lice fantomkama i nose palice i letve.U tom poslu nema politike i privilegovanih.Svako krsenje reda i mira mora biti odmah sankcionisano.Samo unutrasnja kontola da zagrebe po imovinskoj karti tih generala videce enormno bogarstvo,stanove od hiljadu kvadrata na Dedinju,imanja na Kosmaju i Oplencu sa natkrivenim zasadima borovnica,vozni park sa pet skupocenih automobila po 20 hiljada evra.Crnogorska policija uspesno suzbija sada ovaj vid korupcije,pa su kavcani,skaljarci i ostali klanovi svi presli granicu kako bi u Srbiji nesmetano radili,jer su ovde prvenstveno na funkcijama njihovi zemljaci tak da je to olaksavajuca okolnost.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA