UZNEMIRUJUĆE Snimak ubistva Darka u Kumodražu, ustao da pozdravi napadača, sekund kasnije bio je mrtav

J. P.
J. P.    ≫ 

Komentari

  • A

    22. jun 2026 | 19:55

    Odakle vama snimak tako ekspresno

    • 22. jun 2026 | 19:57

      нибрС

      @A

      Па пожељно је да се ово види…

  • Србија до Токија Русија до милвокија

    22. jun 2026 | 19:33

    Полиција вероватно зна све о њима. Зашто би се нормалан народ мешао у обрачуне криминалаца? Нека се тамане сами међу собом, а полиција нека ради свој посао. Тако ће им помоћи.

  • Bosiljka

    22. jun 2026 | 19:29

    A sto se policija toliko trudi da uhapsi ubicu ,,vihor,, svaki drugi dan.Trosi se ljudstvo na gluposti kao da su neke vazne licnosti a oni okoreli kriminalci.Zar je to jedino zanimanje policije?

  • Mitar

    22. jun 2026 | 19:22

    I ovaj snimak imamo, samo nemamo iz restorana na Senjaku.

  • Boža zemunac

    22. jun 2026 | 19:20

    Bezbednost na visini.

  • Ехо

    22. jun 2026 | 19:16

    Шкаљари или Кавач су места где се одлучило да се Београд поново протресе?

  • ivan

    22. jun 2026 | 19:12

    Izrucen iz Hrvatske pa na slobodi.Svaka cast sudiji i tuzilastvu.Ispitati ko je dozvolio da ovaj covek ne bude u zatvoru.Imovinsku kartu odmah proveriti ko je vodio predmet i zasto se odlagalo sudjenje.Da li je namirio sve moguce ljude.Pa u Beogradu nema kafica ili restorana koji nije u vlasnistvu nekog klana.

  • Mrki

    22. jun 2026 | 19:11

    Uhapsite konobare , sve do jednoga ...

  • Vera

    22. jun 2026 | 19:09

    Uznemirujuce je to da ovoliki broj hladnokrvnih ubica seta medju nama.A svi nam pametuju kako je nasa zemlja bezbedna.

  • Miki

    22. jun 2026 | 19:07

    Džabe teretana, djavo uvek dođe po svoje.

  • Srbija pobedjuje

    22. jun 2026 | 19:07

    Nikad manje kriminala,nama je sada super i zivimo lepo i sigurno.Zivela Srbija!

  • Bg

    22. jun 2026 | 19:00

    Oce li snimak iz restorana 27? Naplatna rampa Doljevci?

  • pink panter

    22. jun 2026 | 18:59

    Kako je covjek kojem se sudi za UBISTVO bio na slobodi?

  • Q

    22. jun 2026 | 18:58

    Vihor je blag, ponovite Grom. Narkodileri nam unistise omladinu.

  • Дража

    22. jun 2026 | 18:58

    Овде има камера, за разлику од ексклузивних места! 🤠

  • Mrak

    22. jun 2026 | 18:40

    Ovaj restoran ima 5 mišlenovih zvezdica čim mu kamere "rade".

  • Realno

    22. jun 2026 | 18:37

    To je gostoprimstvo na srpski način.

  • Ns

    22. jun 2026 | 18:35

    Sudjenje za ubistvo od 2018 god? Pa gde mi zivimo?

    • 22. jun 2026 | 19:18

      Суси

      @Ns

      Питај оне који не раде свој посао а баве се политиком и трошењем народних пара.

    • 22. jun 2026 | 19:47

      Avokado

      @Ns

      Bio je u zatvoru od 2018 godine. Citaj prvo!!! Tek je skoro izasao iz zatvora jer se sudjenje ponavlja i nije pravosnazna kazna. Malo prvo zakone da proucis pa tek onda da pises

  • Xzcc

    22. jun 2026 | 18:28

    Nikad manje krivicnih dela,sve resavaju, samo se rokaju po kaficima u sred bela dana a ministar cuti ne javlja se... a krimlsi vršljaju slobodno sa orizjem u rukama

    • 22. jun 2026 | 19:35

      LKA DE

      @Xzcc

      Pa neka se ubijaju a hleb kradu da jedu,Bog im je kriv zbog programa mozga.Nije RSrbija zatvor pa da neko stražari i čuva ih.

    • 22. jun 2026 | 19:50

      Yes

      @Xzcc

      To je praktična obuka mladih ako nas neko napadne,mi stari smo naše odsvirali.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA