Vesti Hronika Komentari na "Muškarac uboden nožem kod Studentskog grada" - Telegraf.rs Muškarac uboden nožem kod Studentskog grada A. G. 27/06/26 | 07:47 ‹ Pročitajte ceo tekst
Dini
U poslednje vreme sve više noževi sevaju po gradu, dokle više nama rat ne treba!!!
Podelite komentar
Realnost
Ako su biciklisti glova i wolta katastrofa kako voze i nista nepaze vecina su stranci prolaze na crveno provlace se izmedju vozila i nigde drzave da to sakcionise
Podelite komentar