Muškarac uboden nožem kod Studentskog grada

A. G.
A. G.  

Komentari

  • Dini

    27. jun 2026 | 08:50

    U poslednje vreme sve više noževi sevaju po gradu, dokle više nama rat ne treba!!!

  • Realnost

    27. jun 2026 | 08:06

    Ako su biciklisti glova i wolta katastrofa kako voze i nista nepaze vecina su stranci prolaze na crveno provlace se izmedju vozila i nigde drzave da to sakcionise

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA