Prvi snimci nakon pucnjave na pijaci u Skoplju: Metak probio izlog radnje, policija sve blokirala

I. N.
I. N.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Jedna osoba ranjena je u pucnjavi koja se danas dogodila na pijaci u Skoplju, na čuvenom Bit Pazaru. Navodno je došlo do sukobe dve grupe, nakon čega je ispaljeno više hitaca.

Na snimcima koje su objavili lokalni mediji, vidi se da je jedan od projektila završio u izlogu obližnje radnje.

Obračun se dogodio u Ulici Vojdan Černodrinski, a za sada nema informacija da je iko uhapšen.

"Danas oko 14 časova Sektoru unutrašnjih poslova Skoplje prijavljeno je da se u Ulici Vojdan Černodrinski na području Bit Pazara čula pucnjava iz vatrenog oružja. Policijski službenici iz Policijske stanice Bit Pazar izašli su na lice mesta i ustanovili da je reč o oružanoj pucnjavi, pri čemu je jedno lice povređeno i prebačeno u Urgentni centar Kliničkog centra Majka Tereza", navodi se u saopštenju MUP-a.

Iz MUP-a dodaju da je na mestu događaja pronađeno više čaura i da se preduzimaju mere za rasvetljavanje slučaja.

(Telegraf.rs)

Video: Kilometarska kolona nakon požara u tunelu na Milošu Velikom

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA