Gospođa iz Zagorja sela za volan s više od 2 promila alkohola: Nije daleko stigla...

M. P.
M. P.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Žena iz Zagorja uhapšena je pošto je policija otkrila da je za upravljač automobila sela mortus pijana.

Kako navode u Policijskoj upravi, sve se dogodilo u utorak oko 13.30 sati u Novom Golubovcu u Zagorju, piše Danica.hr.

Policija kaže kako je tokom kontrole saobraćaja zaustavila putnički automobil kojim je upravljala 59-godišnjakinja.

A onda - iznenađenje!

Alkotestiranjem je utvrđeno da je gospođa upravljala vozilom pod uticajem alkohola od čak 2,03 promila.

Vozačici je određeno zadržavanje u posebnoj policijskoj prostoriji do prestanka delovanja alkohola, odnosno do otrežnjenja.

Zbog prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja protiv nje je podnet prekršajni nalog s novčanom kaznom od 1.300 eura, te zabranom upravljanja motornim vozilima u trajanju od tri meseca, otkrivaju juče u policiji.

(Telegraf.rs)

Video: Ovo je najživlja trojka u Beo zoo vrtu: Uživajte u nestvarnom "plesu" kengura

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA