Tramvajski vod pao na ženu, saobraćaj u kolapsu: Užas na Savskom putu
Čitanje: oko 1 min.
Jedna žena povređena je danas kada je na nju u Zagrebu pao tramvajski vod.
Do nesreće je došlo u 10.35 kod Tehničkog muzeja, na Savskom putu, kada je teretno vozilo oštetilo kontaktnu mrežu, a za sada se ne zna težina povreda, prenosi zagrebački Indeks.
Navodi se i da je zbog nesreće obustavljen saobraćaj.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Pokondireno ožalošćeni: Neobično izvođenje predstave na FSU
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.