Drama na letu za Dubrovnik: Napukao prozor aviona, letelica hitno prizemljena
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Ratko Hamburg
I opet Boeing. Njihova kvaliteta je sve više i više upitna. Airbus vodi još uvijek puno više računa o kvaliteti, mada je i kod njih nivo kvalitete opao s obzirom na konkurentske cijene kod Boeinga. Znam očemu pričam jer radim u avio industriji
Miško
avio prevoz je u 21 veku postao kao drumski saobracaj . Jednostavno saobracaj je prevelik a osoblja za održavanje i pilota nema dovoljno da sve to pokriju .
Dini
Kakvi su to avioni u 21 veku?! Sve same kršine i lošeg kvaliteta?! Nekada su avioni bili čelično otporni i jaki!