Ovo su najnovije odluke Univerziteta u celoj Srbiji: Evo koji fakulteti će raditi "onlajn", a koji uživo

S. J.
S. J.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Glad
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Nes

    27. maj 2025 | 18:48

    Dosadili su i bogu i narodu , sve što duže blokiraju ulice sve su manje simpatije prema studentima.

  • Glad

    27. maj 2025 | 15:58

    Samo caci da izdrze do kraja bez hrane.Sve ce biti onda super

  • Слађана Точиловац Шаљић

    27. maj 2025 | 15:32

    Образовање је темељ сваког друштва. Али је и законска и уставна обавеза. Право на образовање је и цивилизацијска обавеза.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA