Emocije koje su slomile Srbiju! Posle 40 godina majka i sin se konačno zagrlili: Evo šta se zaista dogodilo

A. N.
A. N.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • M.K.

    27. jun 2025 | 12:17

    Uvek sam mislila da su Šiptari vezanu za njihovu decu kako to da ga ostavi, bas tuzno 40 godina pola zivota.

  • Rv

    27. jun 2025 | 11:34

    Bogu dragom hvala nek su se nasli i nek ga je majka zagrlila pa posle sta bog dragi naredi,,,..

  • Daca

    26. jun 2025 | 21:51

    Hvala dobrim ljudima nek pozive u zdtavlju isreci nek se majcina zelja ispunila

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA