Mirno nakon incidenata kod Skupštine Srbije: Okupljeni nameravaju da ostanu celu noć na raskrsnici
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Dule
Gospođa Hrka hoće u štrajk glađu kako bi se odgovorni za pad u novom Sadu izveli pred sud. E sad poslanik Uglješa Mrdić je stupio u štrajk glađu upravo zbog toga kako bi se odgovorni izveli pred lice pravde i još je čovek pribavio i prosledio dokaze u vezi sa tim slučajem. Tužilaštvo ne postupa po zakonu i ne hapsi niti privodi ta odgovorna lica pa se pitam šta onda želi gospođa Hrka? Jer pravdu ili ono što joj blokaderi nalože i kažu da radi. To je strašno.
lazar
A zasto je postavljena ograda kod pionirskog parka??? Valjda je to park svih gradjana, a ne samo cacija
Bg
Do kraja