Evo u šta će biti pretvorena ruševina Generalštaba: Oglasio se šef poslaničke grupe SNS
≫
Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?
Zdravko
General štab, treba srušiti, napraviti muzej vojske Srbije. Pošto postoje podzemni hodnici koji povezuju raznih zgrada, to bi bilo atrakcija za strane turiste koji bi posetili simbol Beograda. Ako je kasarna prazna od nje pretvoriti sobe za prenoćište. Nije sve da pojedinci se bogate na odnosu na naš narod, prodajući ili poklannajući narodnu imovinu. Već da narodni budžet se puni preko turizma, koji bi imali svi koristi. Ovde se pojedini ponašaju da je Srbija njihova da oni mogu da rade šta hoće, prodaju poklanjaju svojim prijatelji a, daju našu zemlju i nekretnine ispod cene. Kada se nešto prodaje ili ustupa, mora da izađe proceniteljska komisija i utvrdi vrednost tog zemljišta i zgrada. To je dobar domaćin. Ovo što je u zadnje vreme poklanjano partijskim drugarima, treba prestati, oformili komisiju i utvrditi koliko su partijski drugari ojadili budžet R. Srbije, da nadoknade štetu i plate sa sve kamatom. Šta je sa Kokezom koji je oštetio budžet R. Srbije kako se piše za 600.000.000 evra.
Podelite komentar
Mira
Na Avali toranj,varvarinski most grdelicku klisuru mostove u na Dunavu,novi Sad refineriju,po vama sve rusevine treba ostaviti,zasto jel mislite da turiste to interesuje ili posetioce,pre ce otoci u muzej opomene na mestu generalštaba da se nikad ne ponovi.nisu mi jasne glave koje nece tunele mostove puteve i koja je to građevina jugoslovenska koje vise nema i nije ni trebala da postoji.
Podelite komentar
Alex
A kada će biti lex specialis za promenu biranja sudija, odnosno za promene u tužilaštvu? To je valjda trenutno jedna od najbitnijih tema.
Podelite komentar
Gv
Protiv koga se borili protiv NATOa. Protiv Tomahavk. Izginuse ne videse neprijatelja. Treba uraditi analizu zasto su mobilisali. U to se nije smelo ulaziti. Puno gresaka odgovornih i niko nije odgovarao
Podelite komentar
Božidar Stojiljković
Podići jedan par, spomenikom i memorijalni centar Nato žrtvama ostalo je nepotrebno.
Podelite komentar
Sandra
Ljudi, ne dajte Stari generalštab, najlepšu zgradu u Srbiji. Duša me boli!
Podelite komentar
Goran
Svaka čast na ovoj odluci!
Podelite komentar
Sloba
Nije problem memorijalni centar nego ostatak gradnje, profit i kome se prodaje! Krijuci se iza lobiranih patriotskih govora pune se licni dzepovi.
Podelite komentar
Laki011
Sve je to u redu, al ZAŠTO Amerima?
Podelite komentar
Nikolas
@Laki011
MI SMO AMERICKA KOLONIJA!!!
Podelite komentar
Stojko
@Laki011
Pa Arapi na vodi su u stecaju, a Amerikanci daju najveci procenat za Milenka, gazdu mu i ekipu
Podelite komentar
Dragan
Tako ćemo vam se ubuduće i odazivati na pozive u odbrani zemlje!
Podelite komentar
Слађана Точиловац Шаљић
Апсолутна подршка Лекс специјалису за рушевину Генералштаба у Београду. Тај простор у центру града ће бити дивно уређен уз Меморијал жртвама агресије НАТО 1999 године. И ово је један важан искорак у будућност уз очување културе сећања на оне који више нису са нама. И Србија и Београд иду напред. На понос ове и будућих генерација, али што је још важније, на понос предака. Јер они су у својим епохама и временима која су то дозвољавала,увек неговали просперитет. Зато су за собом оставили и материјално и нематеријално богатство. И јасну духовну баштину. Никада нису били на маргини развоја, већ увек активни учесници, градитељи и иноватори. И зато су поднели милионске жртве током векова борбе за слободу.
Podelite komentar
Lord
@Слађана Точиловац Шаљић
Ala ti zaradjujes za zivot,uzas!
Podelite komentar
Duci
@Слађана Точиловац Шаљић
Bravo!!
Podelite komentar
Dejan
@Слађана Точиловац Шаљић
Da li podržavate to da se medju divnim starim zgradama Nikolaja Krasnova treba da nikne betonsko-stakleni mastodont koji će narušiti čitavu arhitektonsku celinu kraja ?
Podelite komentar
JA
@Слађана Точиловац Шаљић
Zagrcnula si se od sendviča...
Podelite komentar