Selo u u Srbiji u šoku, komšije napale devojku: Preuzela slavu preminulog oca! A onda se oglasio teolog
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Nn
Bravo devojko, samo napred nek te sreca prati, nemogu svi imati sinove i devojke su deca, nekad i savesnija, ima i sinova koji nosu nasledoli slavu
Vasa
Nedam popovima dinar prebijeni.
Boban
Tako je to kad crkva nije u stanju(ili nece)da napravi kao katolici red da znamo kako da se ponasamo.Vec svako ima svoje misljenje,tako popovi koriste situacije u svoju korist.