Suze, poljupci i zagrljaji na aerodromu! Građani Srbije iz Dubaija napokon u Beogradu: "Teško je bilo..."

E. T.
E. T.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Aaaa
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Aaaa

    03. mart 2026 | 11:01

    Auu kakva drama,kao da je dosao iz ratista iz Ukrajne kakav blam

  • Lemi

    03. mart 2026 | 10:12

    Pljuju po Srbiji gde god stignu, a sad Srbija najlepsa!

  • Невена

    03. mart 2026 | 09:59

    Маса народа једва преживљава а за ове скутре "мушице зујалице" не знају више шта ће од силе. Читав свијет ратује а оно се нашло да вија и скаче.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA