Sve je zavejano! Sneg prekrio i puteve: Bez zimske opreme ne krećite ka ovim delovima Srbije
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Oli
A ceo život tupe i slušam o globalnom otopljenju.Opet će voće da strada.Nikad duža zima.Grejanje od oktobra non stop 6 meseci. Toliko od globalnog zagrevanja
Ateista
Zar sneg da padne usred zime,promenila se klima i ne možemo više da razumemo šta BOG radi ?
Srkimaja
Do juce pričate o kaznama za zimske gume ako se voze leti a sad ne kredite bez zimske opreme , šta je ovo....