I danas će pucati gromovi i padati kiša, EVO i kada: Temperatura do 33
U Srbiji u utorak promenljivo oblačno, toplo i veoma sparno, povremeno sa lokalnim pljuskovima i grmljavinom. Ponegde se očekuju i grmljavinske oluje i nepogode. Duvaće slab do umeren severni vetar. Jutarnja temperatura od 16 do 22°C, maksimalna dnevna od 29 do 33°C.
U Beogradu u utorak promenljivo oblačno, toplo i veoma sparno, na širem području grada povremeno sa lokalnim pljuskovima i grmljavinom. Duvaće slab do umeren severni vetar. Jutarnja temperatura° 19C, maksimalna dnevna 31°C.
(Telegraf.rs)
Video: Roštilj u čamcu, Spajdermen, pirat sa Drine i skokovi: Šta se sve moglo videti na Drinskoj regati
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.