Ušla bez maske u prodavnicu, svađala se sa svima i u lice kašljala ženi koja ima tumor na mozgu
Incident koji se dogodio u jednoj prodavnici na Floridi podigao je dosta prašine na društvenim mrežama, posebno jer je potezom jedne neodgovorne žene dodatno ugrožena osoba koja ima tumor na mozgu.
Jedna mušterija u prodavnicu je ušetala bez zaštitne maske, počela da se raspravlja sa zaposlenima i drugim kupcima, dok je ženi koja boluje od tumora na mozgu prišla i zakašlja se u lice, a sve to jer je "uhvaćena" kako se svađa.
Među brojnim komentarima zahteva se da se donese zakon koji bi kažnjavao osobe koje namerno kašlju drugima u lice tokom pandemija korona virusa, kao i da se ljudi koji su uhvaćeni u ovakvim prekršajima otpuste iz svojih firmi.
(Telegraf.rs)
Video: Milena Moravčević: Predstava “A čime se ti baviš” tematizuje profesiju baletskog igrača
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Srbin
Kod nas bi je zavarili u glavu kad bi se nekom unela u lice i kašljlala.
Podelite komentar
Vasiljevic
Luda pa zivi
Podelite komentar
Ako
su zaražene, tretirati njihov potez kao pokušaj ubistva.
Podelite komentar