Policajac pucao tinejdžeru s leđa u vozilu, hteo da ga ukrade: Mladić počeo da beži, pa se zakucao u kuću
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
 - Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
 - Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
 - Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
 - Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
 - Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
 - Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
 - NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
 
<% message.text %>
Oki
Prvo su glupi da je svojim autom blokirao mladićev ova ne bi mogao u beg nego pola sata igraju kao kokoške oko kola......američki policajci
Vladan
Neverovatno loš plan. Moglo je jedno ili više policijskih vozila da se parkira ispred njega i ne bi moga da krene...ovo je akcija kao u igrici.
Lord
A sto majka nije vaspitala "dete",sad bi bio ziv...