Tramp je saradnicima rekao jednu stvar, a onda je stigla vest koja je potresla svet: "Reći ćemo da su budale"
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
loznica
E moj zeleni zeleni, ode ti mlad zivalj u grob
Ja
I tako će Ukrajinci platiti cijenu u mrtvima i teritoriji, a veliki će opet biti u plusu. Škola je dobra ako se nauči na tuđoj muci, ali nije baš dobra ako se igra u svojoj kući. Na stranu to kakva je to nacija, jesu li nacisti ili nisu, ali da ispade da imaju glupane za vođe, niko ih ne zaslužuje.
Biznismen
Tramp je u stilu "velikog trgovca" - "ubedio" Ukrajinu odnosno Zelenskog da potpiše sporazum o sirovinama i sada se polako oslobadja stava o brzom prekidu vatre i nastupanja mira. Njega zanima isključivo njegov deo Ukrajine odnosno da godinama namiruje njihovo dugovanje za naoružavanje, a Rusiji ostavlja njen deo da dovrši započeto.