Tramp dao ultimatum Rusiji, srpska vračara u Beču vozila zlatnu "mečku": Šta se juče desilo u svetu?

E. S.
E. S.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • crni

    15. jul 2025 | 13:44

    Stvarno će im pomoći 3 sistema Patriot. Vala baš. Tramp je mogao u početku da okonča sukob i bitne ratove da je slušao svoje savetnike i pokrenuo Novu Jaltu. Da okonča onako kako je obećao. Trebalo je samo da prepusti Ukrajinu Rusiji, a on da eventualno uzme neke resurse, ali i ne mora, jer bi sa druge strane dobio Kanadu, Grenland i Panamski kanal, a Kini da prepusti Tajvan i njene pomorske puteve i pozicije, a on da uzme istočni Pacifik i učvrsti pakt AUKUS i svoje prošireno dvorište.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA