Evropljani podneli izmenjenu verziju Trampovog mirovnog plana za Ukrajinu: Evo šta predlažu

A. M.
A. M.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Zakon jaceg
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Milica

    23. novembar 2025 | 19:30

    Zato je Evropa nastoji da pravi granice unutar Srbije.!!

  • Zakon jaceg

    23. novembar 2025 | 18:19

    Ovaj plan nece prihvatiti Rusija sigurno!Moguce i americki ali joj je opet prihvatljiviji nego ovaj sto predlaze Evropska unija.

  • Ivan

    23. novembar 2025 | 18:16

    Ne razumem ja tu vise nista...pa rusija im svaki dan uzima po deset mesta i kilometrima sve vise ulazi u ukrainu,veliki gradovi okruzeni skroz i prave neki svoj plan...daju ceo dombas (kontrolisu samo dva veca grada u celom dombasu),lugansk izgubili odavno,herson i zaporozje russija zauzela polovinu...po trampovim planu daju dombas(dva grada)a sve ostalo po liniji fronta...bolji predlog nikad nece imati jer ce im preko zime rusija uzeti i dnetropetrovsku oblast(a ona rusiji ne treba)...izgubili su sve rudnike i najbolju zemlju i ne shvaatam sta hoce...svakim danom gube kilometre teritorije

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA