Putin noćas žestoko udario na Kijev: Snimci su užasni, gore soliteri, broje se mrtvi i ranjeni
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Radovan
Pa ovaj glupi zapad ne zna sto narod kaze "da slaze okruglo da se kotrlja"? Sta pisu zestok napad po kijevu, gadjali soliter od 22 sprata, dronovima i kindzalima?!! I samo 4 poginulo i 8 ranjeno?!? Pa u tako nesto ne bi dete od 5-6 g poverovalo. Pozdrav
Zoran
Zelenski, lopovčiću....... Kad ti udariš po Ruskim zgradama i teritoriji onda je to u redu i uvek nađeš neki izgovor a kad dobiješ po nosu.... Kuku lele
Невена
Није то Србија да прихвати све што јој се сервира. Прегазиће их Русија.