Svet sa strahom gleda u Iran, hoće li danas pogubiti Erfana Soltanija? Tramp opasno zapretio Teheranu
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Penzioner
Šta ima svet da gleda sa strahom.Iran brani svoj ustavni poredak.Neće da trpi poniženja mNjie i treba da reaguje sa svim sredstvima braneći svoj ustavni poredak.Svet nije reagovao kada je 20000 do30000 civilnog naroda ubijeno u Palestini .Zapadnom svetu mozak je na niskom nivou.
Poaro
Šta na to kažu muslimani sa Balkana 🕌❓
M.K.
Ko se maca lati od maca i gine!