Završen sastanak Trampa i Zelenskog u Davosu: Predsednik SAD poslao moćnu poruku Putinu

   ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Dragan
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Argos

    22. januar 2026 | 15:48

    Rusi i Kina najvece sile i to istinske a ovaj papagaj to je obican lazljivac

  • Невена

    22. januar 2026 | 15:44

    Коначно признао ... питање је да ли су Русе побиједили (судећи по стању на фронту) ако су сви на западној хемисфери сложно против Русије у Украјини ратовали?! 😏

  • loznica

    22. januar 2026 | 15:02

    Emoja muko, sta ce ostati od Ukrajine, koliko ce Ukrajinaca ostati zivo, koliko bogaljeva a ti se radujes prazniku

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA