Ljubiša Karović tuži ove tri kompanije! Angažovao još jedan advokatski tim, slučaj se seli u Ameriku
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Brain
Čekaj, da li tužiš jer si mogao da pogineš pa ti je krivo, nemerljiv bes što ti je neko doveo život u opasnost, tužiš da pokušaš da zaradiš, ili pola pola. Mislim da je prvi razlog jedini racionalan, gospodina treba odvesti na veštačenje, ukoliko se uspostavi da sve radi zbog novca, srećno, ali pare za život, savršenstvo homo sapiensa, uma, svaki čovek bruka ljudsku rasu svojim postupcima. Pa psihička pitalica. Savršentvo uma, čast, čojstvo i junaštvo. Možda se negde sve beleži, tamo negde.
Gospodine Ljubiša
ODERITE im svima kozu sa ledja, i srozajte sve kompanije koje su ucesnici!! I treba da uzmete novac kao satisfakciju za sve sto ste preziveli i vi i vasa supruga. Brzo ozdravljenje!! I neka svi zapamte kako se Srbi bore protiv ološa.
Bojana
I treba covek da ih tuzi i naplati debelo za pretrpljeni strah,jedva je izvukao zivu glavu.Lako je pojedincima komentarisati eh hoce i on pare,trebalo je to preziveti.Veliki pozdrav za gospodina Ljubisu i njegovu hrabru suprugu,zelim Vam brz oporavak.