Kad su upalili 50 hiljada lampica i zvezdu od 250 kilograma na najvećoj jelci u Njujorku, svi su ostali bez daha (FOTO) (VIDEO)
Osvetljenje su sinoć upalili gradonačelnik Njujorka Bil de Blasio i glumci Alek Boldvin i Kejt Mekinon

Foto: Tanjug/AP
Nekoliko hiljada ljudi okupilo se ispred centra Rokfeler u Njujorku, gde je u punom sjaju zasijala 28 metara visoka božićna jelka ukrašena sa 50.000 lampica.
PRAZNICI NAM STIŽU: Novogodišnja čarolija širi se Evropom (FOTO)
Osvetljenje su sinoć upalili gradonačelnik Njujorka Bil de Blasio i glumci Alek Boldvin i Kejt Mekinon. Na vrhu jelke je ukrasna zvezda načinjena od Svarovski kristala.
Kako su prenele agencije, zvezda je teška 250 kilograma i široka 2,8 metara.
Pogledajte video:
(Telegraf.rs / Tanjug)
Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
KIZA
Pa Mali rece da smo mi vrh. Ha, ha, ha
Podelite komentar
Strasno...
Jelka jeste prelepa i mocno izgleda, ali da se tako unisti toliko drvo radi mesec dana uzivanja, tuga...
Podelite komentar