PARNI VALJAK SE KASNO UPALIO: Partizan remizirao sa Malmeom u humanitarnom meču! (FOTO)

Crno-beli i Šveđani su odigrali 3:3 u Humskoj, pred 4000 gledalaca

• 39

Fudbaleri Partizana i Malmea odigrali su nerešeno 3:3 u prijateljskom meču u sklopu priprema za novu sezonu!

Meč u Humskoj imao je humanitarni karakter, jer će prihod od prodati ulaznica otići kao pomoć za poplavljene krajeve Srbije.

Oko 4000 Grobara su imali prilike da vide svoje miljenike u dva različita izdanja na meču sa Šveđanima.

U prvih pola sata, tačnije 24 minuta, kao da se nadvio crni oblak nad Partizanovim stadionom, jer su igrači Malmea u tom periodu postigli tri gola!

Već u trećem minutu iz prve prave akcije strelac je bio Markos Rozenberg, koji je lako prošao pored Ostojića i snažnim udarcem savladao Lukača.

Novi šok u Humskoj usledio je za ti minuta, kada je Giljermo, posle asistencije Rozenberga predriblao Sašu Markovića i postigao gol za 2:0.

Treći gol za Malme postigao je Miloš Ostojić, koji je pokušao da izbije loptu posle centaršuta jednog igrača Šveđana, ali je tom prilikom prevario Lukača i poslao loptu u sopstvenu mrežu.

Prvi ozbiljniji napad u provm poluvremenu crno-beli su krunisali golom. Mladi tandem Partizana Andrija Živković i Pantić bili su u glavnim ulogama, prvi kao asistent, a drugi kao strelac.

Ubrzo su crno-beli mogli da postignu još jedan gol, ali je udarac Škuletića glavom završio pored gola Malmea.

Drugi gol na meču crno-beli su postigli na startu drugog dela igre. Posle kornera lopta se odbila do Vulićevića, koji je snažno šutirao, a na putu do gola lopta se odbila od jednog igrača Malmea i završila u mreži.

Konačan rezultat postavio je Saša Ilić u 91. minutu posle penala, koji je skrivljen nad Grbićem. Pre toga Luka je mogao da se upiše u strelce, ali je njegov rezultat završio pore gola sa 11 metara.

Trener crno-belih Marko Nikolić na poluvremenu je izmenio sve igrače, pa je na delu mogao da vidi 22 svoja izabranika.

SASTAVI:

Partizan: Lukač, Pauljević (od 46. Vulićević), Petrović (od 46. Volkov), Trajković, Ostojić, Brašanac, Marković (od 46. Drinčić), Pantić, Živković, Škuletić (od 46. Luka), Fofana .

Malme: Robin, Matias, Erik, Filip, Rikardinjo, Erdal, Simon, Markus, Giljermo, Magnus, Markos.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!