Šampion je imao mnogo sreće i trijumfalno krenuo u odbranu trona! (VIDEO)

Fudbaleri Bajern Minhena na otvaranju nove sezone savladali su ekipu Volfsburga rezultatom 2:1

• 0

Bajern Minhen je trijumfalno započeo odbranu titulu šampiona. Bavarci su na svom terenu na otvaranju ovosezonske Bundeslige savladali ekipu Volfsburga rezultatom 2:1 i tako vezali devetu pobedu zaredom protiv "vukova".

Strelci za tim Pepea Gvardiole bili su Tomas Miler u 39. minutu i Arjen Roben u drugom minutu nastavka, dok je poraz Volfsburga ublažio Ivica Olić u 52. minutu.

U nastavku meča, bilo je prilika na obe strane, jednu sjajnu za Volfsburg je propustio Džunior Malanda, ali se rezultat nije menjao.