Ivanović i Košta nastavili sa sjajnim igrama u pobedi Čelsija, Arsenal izvukao bod! (FOTO) (VIDEO)

Srpski reprezentativac asistirao je naturalizovanom Špancu kod prvog gola "plavaca" protiv Lestera *Tadić je odigrao ceo meč u remiju bez golova Sautemtona i Vest Bromiča

• 1

Čelsi je upsiao drugu pobedu na startu Premijer lige iz isto toliko susreta, protiv Lestera sa 2:0, a jedan od najzaslužnijih za trijumf "londonskih plavaca" bio je Branislav Ivanović!

Kapiten srpske reprezentacije je asistirao Dijegu Košti za vodeći gol Čelsija u 63. minutu, a konačan rezultat postavio je Azar u finišu meča.

U timu Žozea Murinja, koji se sa Svonsijem posle nekompletnog drugog kola izdvojio na čelu tabele, ceo meč je odigrao i Nemanja Matić.

Vesthem je neočekivano lako osvojio bodove na gostovanju gradskom rivalu Kristal Palasu, Svonsi je slavio minimalnu protiv novajlije Barnlija (1:0), a Sautempton, za kojeg je ceo meč odigrao srpski reprezentativac Dušan Tadić, odigrao je bez golova sa Vest Bromvič Albionom.

U poslednjem meču dana, Arsenal je uspeo da izbegne poraz protiv Evertona.

Posle razočaravajućih 45 minuta, "tobdžije" su krenule svim silama u nastavku i trud im se isplatio u završnici utakmice, pa su pogocima Remzija i Žirua ipak zasluženo izborili bod.