MURINJO SLAVI SRBE: Bane i Matić strelci u rapsodiji Čelsija! (VIDEO)

Srpski reprezentativcI postigli golove u ubedljivoj pobedi nad Evertonom - 6:3

• 0

Fenomenalnu utakmicu su nam priredili fudbaleri Čelsija i Evertona, a razlog da se ponosimo dali su nam Branislav Ivanović i Nemanja Matić, koji su bili strelci u pobedi "plavaca" - 6:3!

Igrači Žozea Murinja su ranim golovima stigli do vođstva u meču trećeg kola Premijer lige.

Dijego Košta je već u prvom minutu zatresao mrežu protivnika, a svega dva minuta kasnije je vođstvo povisio kapiten reprezentacija Srbije, Branislav Ivanović, kom je asistirao Ramireš.

Ovo je već drugi gol našeg defanzivca od početka sezone, a Everton je uspeo u smiraj prvog dela igre da smanji preko Miralasa.

U nastavku je viđena ludnica, koju je započeo Koleman autogolom u 67. minutu. Onda se drugi srpski reprezentativac Matić prvi put upisao u strelce u 74. minutu, sjajnim šutem za vrha kaznenog prostora.

Samo dva minuta kasnije je bivši napadač Čelsija Samjuel Eto dao gol bivšem klubu (i to posle samo šest minuta koliko je bio na terenu).

Nobo uzbuđenje i novi gol došao je posle 120 sekundi, kada je na Matićevu loptu iskoristio Ramireš i savladao golmana domaćih.

Konačan rezultat postigao je Dijego Košta u poslednjem minutu.