Kad nisu mogli fudbaleri! Rukometaši Zvezde dobili večiti derbi sa Partizanom! (FOTO)

Crveno beli rukometaši osvetili su svoje kolege iz fudbalskog sektora i pobedili crno - bele sa 28:24

• 1

Ovo je bila treća uzastopna pobeda Crvene zvezde nad najvećim rivalom Partizanom i to u 75. jubilarnom večitom derbiju.

Zvezda je do trijumfa došla odličnom igrom u drugom poluvremenu, pošto su crno-beli posle 30 minuta imali gol prednosti (13:12).

Kao što su i obećali, mladi rukometaši Crvene Zvezde izašli su na teren punog srca i pred podrškom svojih navijača uspeli da nadoknade vodjstvo protivnika sa poluvremena od jednog gola razlike i konačno trijumfuju.

Vojislav Brajović bio je najefikasniji u pobedničkoj ekipi sa 7 golova, dok je na drugoj strani isto toliko postigao Igor Mršulja.

Zvezda sada ima sedam bodova na deobi prvog mesta na tabeli, dok je Partizan ostao na četiri boda.