Zvezda dala sedam golova očajnoj Modriči, a peti će vas nasmejati! (VIDEO)

Za crveno-bele je na ovom prijateljskom meču debitovao i Enrike koji je od srede na probi u klubu sa Marakane

• 33

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u prijateljskom meču u Modriči ekipu domaćina sa 7:1 i tako goleadom i u dobrom raspoloženju završili sa obavezama u ovoj kalendarskoj godini.

Trener Nenad Lalatović je šansu ukazao uglavnom mladim fudbalerima i onima koji nisu dobijali previše prilika ove jeseni. Iako je teren bio natopljen kišom što nije baš dalo dobre uslove za igru, viđeno je dosta šansi i mnogo golova.

Već posle prvih 45 minuta bilo je visokih 5:0 za crveno-bele, a golove su postigli dvostruki strelac Gogić, Planić, Despotović i Gavrić čiji jer gol posebno zanimljiv zbog reakcije defanzivca Modriče. U drugom poluvremenu šansu je dobio i Enrike, igrač koji je od ovog dana na probi u Zvezdi.

Pogotke u drugom delu meča za tim Nenada Lalatovića dali su Jokić i omladinac Lazar Đurović kome je to bio prvi pogodak za seniorsku ekipu.

Crvena zvezda: Trkulja, Planić, Jovanović, Mbođ, Antić, Gogić, Grujić, Ristić, Katai, Gavrić i Despotović.

U drugom poluvremenu su ušli: Manojlović, Stojanović, Jokić, Tufegdžić, Karaklajić, Đurović i Enrike.